FauxPseudo @lemmy.worldM to Cooking @lemmy.world · 21 days agoBurgers, squash.lemmy.worldexternal-linkmessage-square14fedilinkarrow-up195arrow-down14file-text
arrow-up191arrow-down1external-linkBurgers, squash.lemmy.worldFauxPseudo @lemmy.worldM to Cooking @lemmy.world · 21 days agomessage-square14fedilinkfile-text
Meat was free. Squash was homegrown free. Cost per person, $2.00 Cost per person if you had to buy everything: $6.75
minus-squareFauxPseudo @lemmy.worldOPMlinkfedilinkarrow-up1·20 days agoAnd I actually like cheddar with a little texture still in it on my burger.
And I actually like cheddar with a little texture still in it on my burger.